Корзина
Тренд 2018 года!Fingerlings monkey
Вешалки для картин,рамок

Вешалки для картин,рамок

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Вішалки для картин, рамок!

А цей розділ присвячений всім любителям майструвати та створювати неповторні речі, якими можна прикрасити оселю. Наш будинок – це більше, ніж просто місце проживання. Кожен з на дбає, щоб у ньому було комфортно та панувала гостина і затишна атмосфера. Багато деталей можна створити для оздоблення ваших квартир чи будинків. На нашому сайті ви знайдете чимало допоміжних засобів. Якщо ви любите розвішувати рамки або картини по стінах, тоді вам сюди!

Вішаки для карХіт продаж!  вушко D004тин, рамок, тримачі для них – є дуже важливими. Ми часто тішимося гарними пейзажам чи портретами,  але без цих деталей ніхто не зможе повісити картину. На нашому сайті ви знайдете саме ту річ, яка вам потрібна. Тут багато видів фурнітури для картин різного розміру.

 

 

 

Напевно у кожного з вас виникали проблема, коли в кімнаті ремонт, але так хочеться повісити улюблений портрет. Кожен майстер цінує свою роботу, і не дозволить робити різні отвори, щоб повісити картини. Це і не потрібно! Ми пропонуємо вам велику різноманітність  гачків для картин. Справжній майстер тут знайде для себе металеві тримачі для картин, вішаки для них. Всі вони за доступними цінами та мають хорошу якість. Але послуги нашого інтернет – магазину не закінчуються на цьому. Для вас також в наявності вся фурнітура для художників. Свою роботу ви зможете покласти в рамку, яка доповнюватиме ваш шедевр. А ще тут можна купити вішаки для фото рамок,тримачі та кріплення для них. Ми презентуємо вам свої товари у широкому асортименті. Їх ви можете придбати вроздріб чи оптом. Вам не потрібно їздити по спеціальних магазинах. Все набагато простіше! Заходьте до нас і замовляйте. Ми пропонуємо доступні ціни та швидкий сервіс.

Фильтры
Диапазон цен, грн.
Наличие
Страна производитель
+380
50
134-33-50
+380
68
010-13-57
ZAKUP.IN.UA
Ігор
УкраинаОдесская областьОдесса
Zakup.in.ua