Корзина
Тренд 2018 года!Fingerlings monkey
Ушки, подвески для картин, рамок

 

Ушки и подвески для рамок - необходимая вещь для художников !

Ушки, подвески для картин, рамок

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Вушка, підвіски для картин і рамок.
Вушка, підвіски для картин і рамок!

 

Ви професіонал своєї справи?Любите створювати рамки та розвішувати по кімнаті? Наш інтернет -магазин Zakup.in.ua допоможе вам вибрати потрібну фурнітуру!

Потрібно пам’ятати, що картини являються незамінним елементом інтер’єру. Вони додають додаткового декору та милують око всім. На картинах може бути зображено будь-що: від пейзажів та портретів до натюрмортів та графічних фігур. Дуже часто картини дарують у подарунок, це чудовий спосіб принести людині радість. Однак, коли ми хочемо прикріпити картину на стіну виникають певні труднощі. Іноді ми забуваємо про маленькі деталі без яких неможливо почепити картину. Найважливіше є те, щоб правильно підібрати фурнітуру згідно до розміру. На нашому сайті ви знайде все потрібне для кріплення картин дуже швидко та без трати додаткового часу.

Ми пропонуємо вам широкий асортимент фурнітури за доступними цінами. Тут ви можете купити підвіски для картин. І це ще не все! На сайті ви знайдете вушки для рамок різного виду, розміру та цінами. Головне знати розмір вашої картини. В нашому інтернет – магазині є досить багато фурнітури для рамок. У кожного майстра рано чи пізно виникає потреба кріплення для рамок чи підвіски для фото рамок. Тому не гайте часу, обирайте для себе потрібну річ і замовляйте у нас. Ціни доступні, а якість – найкраща!

+380
50
134-33-50
+380
68
010-13-57
ZAKUP.IN.UA
Ігор
УкраинаОдесская областьОдесса
Zakup.in.ua